Plavecký bazén

Zahájení provozu Plaveckého bazénu: Pondělí 21.8.2017 od 14,00 hod
 
ROZVRH hodin plaveckého bazénu ZDE
 
Ceník plaveckého bazénu ZDE
 
Lázeňský řád ZDE

Kurz plavání pro děti

Plavecký bazén města Chebu je umístěn v komplexu 6. základní školy v Chebu v ulici Obětí nacismu 16.

Jedná se o krytý bazén sloužící pro veřejnost a pro školky a školy. Dále je využíván plaveckými oddíly a dalšími chebskými i mimo chebskými organizacemi, které se zaměřují na vodní sporty.

Délka bazénu je 25 metrů, šířka 12,5 metru, hloubka 1,2 až 4 metry. Bazén je vybaven vyznačenými plaveckými dráhami, startovacími bloky a 2,5 metru vysokou skokanskou věží. Podle vytvořeného rozvrhu nabízíme pravidelné hodiny pro veřejnost, v dopoledních hodinách využívají bazén především základní školy k výuce plavání v rámci tělesné výchovy.

Plavecký bazén města Chebu nabízí dále kvalitní zázemí v podobě šaten s uzamykatelnými skříňkami, hygienickým a sociálním zařízením. Pro relaxaci je k dispozici parní komora (sauna). V dalších prostorách bazénu je možné využít služeb masérů, kadeřnice, kosmetičky a pedikérky. Pro každého návštěvníka jsou k dispozici potravinové automaty a zdarma je připraven pitný režim. V případě konání plaveckých závodů mohou diváci využít tribunu.

Zájemci o častější využívání bazénu při plavání pro veřejnost si mohou zakoupit cenově zvýhodněné permanentní vstupenky.

Přímý kontakt na plavecký bazén:

tel.: 354 433 500
plaveckybazen@chetes.cz

Plavecký bazén Obětí nacismu 16
Kontaktní osoby: 
Plavecký bazén Cheb
Obětí nacismu 16
350 02 Cheb
Česká republika
50° 4' 21.3816" N, 12° 22' 29.4528" E
CZ
Microsoft Office document icon Lázeňský řádMicrosoft Office document icon plakat.docPDF icon Plavecký bazén ceník

Poptávkový formulář

Vertical Tabs

Provoz sportovních zařízení