Zimní stadion

Provoz na velké ledové ploše bude ukončen 8.4.2018 (neděle)

Provoz na malé ledové ploše bude ukončen 18.3.2018 (neděle)

 

 

ROZVRH ledových ploch - ZDE

Ceník zimního stadionu - ZDE

Provozní řád zimního stadionu:

 

Zimní stadion byl postaven v roce 1977 v místě bývalé rokle v ulici Valdštejnova. Původní stavba zimního stadionu měla velkou a malou plochu, rozprostírající se „pod širým nebem“ a jednoduché zázemí šaten pro veřejnost. S rostoucím počtem zájemců o hokej a vznikem nových sportovních oddílů se původní stavba zimního stadionu stala nevyhovující. V roce 2002 byl tedy celý zimní stadion zrekonstruován. Došlo k zastřešení velké ledové plochy a k výstavbě rozsáhlého zázemí pro veřejnost, sportovce a sportovní oddíly a také pro personál, zajištující provoz stadionu.

 

Zimní stadion slouží především pro sportující chebskou veřejnost, své zázemí zde mají zejména hokejové kluby, ale obě ledové plochy využívají k amatérským hokejovým soutěžím a turnajům i další organizace. Dále zde působí oddíl krasobruslení a samozřejmě je v rozvrhu hodin vyčleněn dostatečný prostor pro veřejné bruslení. Ledové plochy  zimního stadionu především v dopoledních hodinách využívají také chebské základní školy k výuce bruslení v rámci hodin tělesné výchovy. Zimní stadion je také možné využít pro pořádání různých společenských a kulturních akcí, autosalónů, workshopů atd.

 

Zimní stadion dnes nabízí kvalitní zázemí v podobě komplexu šaten s hygienickým a sociálním zařízením. Návštěvníci při veřejném bruslení mohou využít uzamykatelné skříňky, nápojové automaty. Nabízíme také kvalitní broušení bruslí.

 

Kapacita zimního stadionu pro veřejnost je 1524 diváků k sezení na tribuně a v případě pořádání kulturních a společenských akcí je možnost dalších 700 míst k stání na ploše stadionu.

 

V prostorách zimního stadionu se nachází restaurace ICE-bar s výhledem na ledovou plochu. 

 

Parametry zimního stadionu:

ledová plocha krytá (60x29 m), ledová plocha otevřená (30x30 m)

17 šaten (každá o velikosti 45m2) se sociálním zařízením,

3 šatny (každá o velikosti 26m2) bez sociálního zařízení

 

Přímý kontakt na zimní stadion:


354 432 586
zimnistadion@chetes.cz

 

 

Zimní stadion Valdštejnova 70
Kontaktní osoby: 
Zimní stadion Cheb
Valdštejnova 70
350 02 Cheb
Česká republika
50° 4' 16.194" N, 12° 22' 23.9052" E
CZ
PDF icon Ceník Zimního stadionu

Poptávkový formulář

Vertical Tabs

Provoz sportovních zařízení