Atletický stadion

Jedná se o sportoviště postavené v roce 2013 ve Sportovně rekreačním areálu Krajinka.

Nový a moderní atletický ovál, který je netypicky a přitom velmi atraktivně laděn do zlaté barvy, neslouží pouze k přípravě atletů, ale možnost si zaběhat na kvalitním povrchu má i široká veřejnost. Nejvíce je využíván atletickým oddílem SKP Union Cheb.

Uprostřed atletického stadionu je položen velmi kvalitní travnatý povrch, kde mohou návštěvníci provozovat různé sportovní aktivity. Nejčastěji malou kopanou, kdy mají k dispozici v půjčovně sportovních potřeb fotbalové míče a malé branky se sítěmi. Dále zde lidé hrají líný tenis, badminton, kroket nebo si jen tak házejí létacími talíři. Po stranách jsou k dispozici hřiště na basketbal, florbal, volejbal a nohejbal.

K dispozici jsou návštěvníkům také dámské nebo pánské šatny na převlečení, které jsou vybaveny uzamykatelnými skříňkami a sociálním zařízením včetně sprch.

V kanceláři správce areálu (je přímo na tribuně atletického stadionu) se mohou lidé informovat o možnostech zapůjčení různých sportovních pomůcek ke svým aktivitám dle ceníku půjčovny sportovních potřeb.