Sběrný dvůr Cheb

Společnost CHETES s.r.o. ve spolupráci s městem Cheb provozuje pro občany města Chebu sběrný dvůr a místo zpětného odběru elektrozařízení, na adrese Cheb Klášterní 276/6 naproti bývalému areálu Kovo Cheb při ulici Americká.

Bezplatně lze ve sběrném dvoře Cheb Klášterní 276/6 ukládat odpady v provozním řádu (jejich seznam je uveden i na informačních tabulích umístěných na vjezdu). Jedná se zejména o:

  • Objemný odpad z domácností: např. nábytek, koberce, podlahové krytiny, sanitární předměty, sklo, papír, kartony, krabice, objemnější výrobky z plastu
  • Bioodpad: např. rostlinný odpad ze zahrad (tráva, listí, plevel, větve, štěpka), neznečištěná zemina, kuchyňský odpad rostlinného původu (zbytky ovoce, zeleniny, slupky)
  • Elektrozařízení: malé i velké domácí elektrospotřebiče, chladničky, pračky, myčky, sporáky, mikrovlnné trouby, vysavače, topinkovače, fény, holící strojky, elektrické zubní kartáčky, televize, rádia, monitory, mobilní telefony, počítače, pily, vrtačky, elektrické hračky, světelné zdroje, zářivky, žárovky, úsporky, baterie, akumulátory.

Zpoplatněno je pouze ukládání stavebního odpadu vzniklého v rámci menších oprav bytů. V žádném případě není na sběrném dvoře povoleno ukládat stavební odpad z kompletních rekonstrukcí bytů, včetně bytových jader. Tento stavební odpad vnikající z podnikatelské činnosti stavebních firem podléhají povinnosti ukládat na místa k tomu určená jako jsou Skládka Chocovice s.r.o., Sellers apod.

 

Stavební odpad: např: cihly, beton, tašky nebo jejich směs v max. váhovém množství jedné ukládky max. do 1t v ceně 900,– Kč / t.

Provozní doba sběrného dvora:

Pondělí

10,00–18,00 hod.

Úterý

10,00–18,00 hod.

Středa

10,00–18,00 hod.

Čtvrtek

10,00–18,00 hod.

Pátek

10,00–18,00 hod.

Sobota

08,00–16,00 hod.

Neděle

zavřeno

 

Nemáte jak dostat své odpady do

sběrného dvora????

Využijte služby TAXI ODPAD